Keller & Kalmbach GmbH
Language

Dodavatelský program

Dodavatelský program Keller & Kalmbach zahrnuje přes 80 000 skladových položek z těchto oblastí:

 


Spojovací elementy

Šrouby, matice, svorníky, podložky, kolíky, závlačky, sortimenty, krytky, lícované pružiny, pružné kroužky, slepé nýty, závitové tyče, spojky na dřevo a ostatní drobné díly v rámci logistických projektů.


Výkresové díly

Soustružené díly, protlačované díly, lisované a frézované díly ze všech materiálů, ve všech jakostech, s jakoukoli úpravou povrchů.


Upevňovací technika

Hmoždinky, kotvy, upevnění s vysokou nosností, chemické upevnění, speciální upevňování, upevňování v dutých prostorech, lepidla, spojky na dřevo, háky, spony, hřebíky, úhly, děrované desky, trámové úchyty atd.


Ruční nástroje

Montážní nástroje, technika vrtání a řezání, technika pilování, technika broušení a dělení, technika letování a svařování, měřicí technika, stavební nářadí, nástroje pro sanitární zařízení a zařízení pro vytápění atd.


Elektrické nářadí
Elektrické nářadí pro vrtání, oddělování, šroubování, broušení, řezání, svařování, řezání pomocí pily, odsávání, hřebíkování, míchání, nabíjení, čištění, výrobu proudu atd. Více než 40 značek.


Zvedáky

Vázací prostředky, prostředky pro zajištění nákladu, součásti řetězů, drátěná lana, běžné řetězy, elektrické a tlakovzdušná zdvihací zařízení, ruční zdvihací zařízení, hydraulické a mechanické zvedáky, jeřáby a součásti jeřábů, jeřábové vozy, zavěšené vozíky, prostředky k uchopení břemen atd.


Ochranné pracovní pomůcky
Pracovní oděvy, ochrana proti povětrnosti, pracovní obuv, ochrana hlavy a dýchacích cest, ochrana pokožky, rukavice, bezpečnostní pomůcky, vybavení pro první pomoc, ochrana hlavy, kolen a nohou, ochrana před žárem a plamenem atd.


Provozní vybavení
Dílenské potřeby, kancelářské vybavení, skladové a manipulační prostředky, žebříky a lešení, technika ochrany prostředí, zařízení pro vytápění a čištění, vybavení vozidel atd.


Chemicko-technické výrobky

Výrobky pro údržbu, stavební chemie, těsnicí látky, barvy a odstraňovače barev, lepidla a lepicí pásky, ochrana proti korozi, chladicí maziva, oleje, tuky a maziva, PU pěny, čističe atd.


Keller & Kalmbach s.r.o. | Vážská 845 | CZ-196 00 Praha 9 | Tel.: +420 222 747 021 | info.cz@keller-kalmbach.com