Keller & Kalmbach GmbH
Language

Přihlášení do shop

Přihlášení 
Heslo 
číslo zákazníka 
 

 

Keller & Kalmbach

 

Firma Keller & Kalmbach byla založena v roce 1878 a dnes patří k předním velkoobchodním podnikům pro spojovací elementy, šrouby, upevňovací techniku, hmoždinky, výkresové díly, ruční nástroje, elektrické nářadí, zvedáky, ochranné pracovní pomůcky, provozní vybavení, chemické výrobky atd.

 

Od roku 1988 se firma Keller & Kalmbach se postupně zařadila mezi specialisty v sektoru správy C dílů (C-Parts Management). Přes 1.200 realizovaných projektů a více než 750 000 náplní kontejnerů za rok mluví samo za sebe. Keller & Kalmbach zaměstnává 750 pracovníků a dosahuje ročního obratu 253 milionů Euro. Podnik je segmentován na sektory automobilové, průmyslové a řemeslné výroby.


Automobilová výroba

Pro výrobce automobilů a jejich dodavatele nabízí Keller & Kalmbach široký dodavatelský program včetně speciálních a výkresových dílů. Dodávka se provádí na základě zakázky nebo v rámci logistické koncepce C dílů pro výrobu a údržbu.


Průmyslová výroba

Keller & Kalmbach nabízí pro průmysl široký dodavatelský program a disponuje rozsáhlým know-how u výkresových dílů. Dodávka se provádí na základě zakázky nebo v rámci logistické koncepce C dílů pro výrobu a údržbu.


Řemeslná výroba

Keller & Kalmbach nabízí pro řemeslnou výrobu široký dodavatelský program s více než 80 000 druhy skladových položek a rovněž početné služby specifické pro jednotlivé zákazníky a modulární skladový systém se skenovacím řešením.


Keller & Kalmbach s.r.o. | Vážská 845 | CZ-196 00 Praha 9 | Tel.: +420 222 747 021 | info.cz@keller-kalmbach.com