Keller & Kalmbach GmbH
Language

Kariéra

Mezinárodní společnost zabývající se prodejem spojovacího materiálu hledá vhodného kandidáta na pozici:

Obchodní referent / Customer Service Clerk

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • zajímavou práci v dynamickém pracovním kolektivu
  • podporu a zázemí významné mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení odpovídající nárokům pozice
  • pracoviště v Praze, laptop, mobilní telefon
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání obchodního, nebo technického směru
  • praxi na obchodně-administrativní pozici v technických oborech
  • výborné vystupování, komunikativní a organizační schopnosti
  • zkušenost s vedením obchodní agendy
  • zodpovědný přístup, schopnost týmové spolupráce
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
  • znalost AJ, případně NJ (minimálně B1)

Pracovní náplň:

  • administrativní zpracování obchodních případů a vedení obchodní agendy
  • příprava nabídek zákazníkům, zpracování přijatých objednávek
  • poskytování obchodní podpory a informačního servisu zákazníkům
  • udržování databáze zákazníků v informačním systému
  • spolupráce s týmem obchodních zástupců
  • spolupráce s mateřskou společností

V případě zájmu, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu v českém jazyce na adresu:
eva.stefanova@keller-kalmbach.com.

Keller & Kalmbach s.r.o. | Vážská 845 | CZ-196 00 Praha 9 | Tel.: +420 222 747 021 | info.cz@keller-kalmbach.com