Keller & Kalmbach GmbH
Language

Kariéra

Mezinárodní společnost – dodavatel spojovacích součástí a specialista logistických řešení v oblasti C-Parts Managementu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici:

Customer Project Manager

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • zajímavou práci v dynamickém pracovním kolektivu
  • podporu a zázemí významné mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení odpovídající nárokům pozice
  • pracoviště v Praze, nepravidelné pracovní cesty i mimo ČR
  • laptop, mobilní telefon
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického, nebo obchodního směru
  • praxi na obchodní, nebo technické pozici v relevantním oboru (spojovací součásti, C-Parts Management)
  • schopnost orientace v technických produktech a specifikacích
  • systémový přístup, analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost
  • dynamickou a obchodně zdatnou osobnost s potenciálem rozvoje
  • týmového hráče se schopností spolupráce v prostředí mezinárodní firmy
  • dobrá znalost AJ – min.B2  (NJ navíc výhodou)
  • pokročilou uživatelskou znalost MS Office, ERP (např. SAP, pA)

Pracovní náplň:

  • rozvoj obchodní spolupráce s klíčovými zákazníky
  • úzká spolupráce s obchodním týmem, komunikace interních poptávek
  • řízení a koordinace interního procesu projektových nabídek
  • příprava a optimalizace zadání jednotlivých projektů
  • řízení interních poptávek, vyhodnocení nabídek, úzká spolupráce s centrálním nákupem mateřské firmy
  • spolupráce s dodavateli, vyjednávání nákupních a dodacích podmínek
  • podpora akviziční činnosti obchodního týmu, příprava projektových nabídek

V případě zájmu, prosíme o zaslání Vašeho profesního životopisu na adresu:
eva.stefanova@keller-kalmbach.com.

Keller & Kalmbach s.r.o. | Oderská 333/5 | CZ-196 00 Praha 9 | Tel.: +420 222 747 021 | info.cz@keller-kalmbach.com