Keller & Kalmbach GmbH
Language

Kariéra

Mezinárodní společnost zabývající se prodejem spojovacího materiálu hledá vhodného kandidáta na pozici:

Obchodní zástupce /
Sales Representative  -  region Morava

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • zajímavou práci v dynamickém pracovním kolektivu
  • podporu a zázemí významné mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení odpovídající obchodním výsledkům
  • pracoviště ve svěřeném regionu, kancelář v Praze
  • služební auto, laptop, mobilní telefon
  • nástup možný ihned

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického, nebo obchodního směru
  • praxi na podobné obchodní pozici v segmentu B2B, ideálně spojovací materiál, upevňovací technika, apod.
  • orientaci v oblasti C-parts managementu, znalost logistických systémů KANBAN
  • výborné obchodní, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • systémový přístup, analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost
  • dynamickou a obchodně zdatnou osobnost s potenciálem rozvoje
  • týmového hráče se schopností spolupráce na mezinárodní úrovni
  • znalost AJ, případně NJ na dobré komunikativní úrovni
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • ŘP skupiny B

Pracovní náplň:

  • Řízení a rozvoj obchodních aktivit v rámci svěřeného regionu
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice zákazníků
  • Příprava nabídek a jednání se zákazníky
  • Spolupráce na přípravě a implementaci logistických řešení
  • Realizace technické a marketingové podpory zákazníkům
  • Spolupráce v rámci obchodního týmu, interní komunikace a koordinace činností, komunikace s mateřskou společností
  • CRM, reporting

V případě zájmu, prosíme o zaslání Vašeho strukturovaného životopisu v českém a anglickém jazyce na adresu:
eva.stefanova@keller-kalmbach.com.

Keller & Kalmbach s.r.o. | Vážská 845 | CZ-196 00 Praha 9 | Tel.: +420 222 747 021 | info.cz@keller-kalmbach.com