Keller & Kalmbach GmbH
Language

Business sektory

Společnost Keller & Kalmbach je rozdělena na obchodní divize pro automobilový průmysl, průmysl, železniční technologii a obchod.Automobilový průmysl
Keller & Kalmbach má širokou škálu výrobků – včetně speciálních dílů a tažených dílů. Od počátku šedesátých let minulého století je Keller & Kalmbach partnerem v automobilovém průmyslu a dodavatelem jak pro údržbu, tak pro sériovou výrobu.

Železniční technologie
Logistická řešení na míru, jako je Kanban s „metodou zastavení objednávky“ nebo systémy RFID, jako je turnLOG, jsou mnoho let dodávána předním společnostem na trhu v tomto odvětví.


Průmysl
Keller & Kalmbach nabízí velmi široký program dodávek pro průmysl a jeho dodavatele – včetně speciálních a tažených dílů. Dodávky se provádí na základě objednávek nebo v rámci konceptů managementu C-dílů.

Obchod
Keller & Kalmbach je partnerem v oblasti obchodu již více než 140 let a obzvláště pro tuto skupinu zákazníků má velmi rozsáhlý program dodávek a také inovativní služby.


Keller & Kalmbach GmbH | Oderská 333/5 | CZ-196 00 Praha 9 | Tel.: +420 222 747 021 | info.cz@keller-kalmbach.com


Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite akzeptieren Sie die Verwendung von Cookies. Weitere Informationen.
 Ok