Keller & Kalmbach GmbH
Language

Produkty

Spojovací materiál
Šrouby, matice, vruty, podložky, kolíky, závlačky, upínací pouzdra, víčka, pera, pružné podložky, slepé nýty, trhací nýty, závitové tyče, spojky do dřeva a další drobné díly v rámci logistických projektů.

Upevňovací technika - hmoždinky, kotvy, atd.
Hmoždinky, kotvy, chemický spojovací materiál, speciální spojovací materiál, duté spojovací materiály, lepidla, spojovací materiál pro dřevěné konstrukce, háčky, spony, hřebíky, úhelníky, děrované desky, trámové závěsy, atd.

Chemické a technické výrobky
Chemické produkty pro údržbu, chemické látky používané ve stavebnictví, tmely, barvy a odstraňovače nátěrů, lepidla a lepicí pásky, ochrana proti korozi, chladicí kapaliny, oleje, tuky a maziva, PU pěny, čističe atd.

Výkresové díly
Soustružené díly, ražené díly, výlisky a frézované díly ze všech materiálů, ve všech kvalitách a povrchových úpravách.

Nářadí
Montážní nářadí, nástroje pro vrtání, obráběcí technika, plnící technika, brusná a dělící technika, pájecí a svařovací technika, měřící technika, stavební nářadí, nástroje pro sanitární a topenářské aplikace.


Pracovní ochranné pomůcky
Osobní ochranné prostředky, ochrana proti povětrnostním podmínkám, pracovní obuv, bezpečnostní pokrývky hlavy a dýchací masky, ochrana pokožky, rukavice, bezpečnostní příslušenství, vybavení pro první pomoc, ochrana hlavy, očí a obličeje, pracovní a ochranné oděvy, tepelná a požární ochrana atd.

Elektrické nářadí
Elektrické nářadí pro vrtání, dělení, šroubování, broušení, řezání, svařování, řezání, odsávání, sponkování, míchání, zvedání, čištění apod. Více než 40 značek.

Zvedací zařízení
Elektrické a mechanické zvedáky, zařízení pro zajištění nákladu, řetězové součásti, lana, řetězy, elektrické a vzduchové zdvihací zařízení, ruční zdvihací zařízení, hydraulické a strojní zdvihací zařízení, jeřáby a jeřábové komponenty, závěsné váhy, závěsné zařízení atd.

Zařízení dílny
Dílenské vybavení, kancelářské vybavení, skladovací a dopravní prostředky, žebříky a lešení, ochrana životního prostředí ve strojírenství, topící a čistící zařízení, vybavení vozidel atd.


Keller & Kalmbach GmbH | Oderská 333/5 | CZ-196 00 Praha 9 | Tel.: +420 222 747 021 | info.cz@keller-kalmbach.com


Diese Webseite verwendet Cookies. Durch die Nutzung der Webseite akzeptieren Sie die Verwendung von Cookies. Weitere Informationen.
 Ok